Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
Provazníková Eva |
|
- |
- |
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
Votrubec Václav |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Barcalová Barbora |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Buchlová Jitka |
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fridrichová Eva |
|
|
|
|
.... |
|
|
- |
|
|
|
|
|
Hnízdilová Miroslava |
.. |
JAN |
JAN |
ECIN |
ECIN |
BER |
BER |
|
|
|
|
|
|
Hrtánek Rostislav |
|
|
|
HOP |
HOP |
- |
- |
|
|
|
|
|
|
Hrubcová Soňa |
|
- |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrušková Zuzana |
|
- |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jelínková Markéta |
|
|
|
|
.. |
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
Kočová Kateřina |
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kofroň Petr |
|
.. |
.. |
.. |
.. |
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
Köhlerová Radka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
.. |
|
|
|
Konířová Monika |
|
|
|
ŠTR |
KAF |
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
Kratochvil Daniel |
|
|
|
ŠTR |
KAF |
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
Nováková Blanka |
|
|
|
|
ŘÍH |
MAT |
MAT |
MAT |
MAT |
MAT |
MAT |
|
|
Nováková Eva |
|
.. |
.. |
.. |
.. |
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
Pidrmanová Jana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
- |
|
|
Průšová Petra |
|
.. |
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohanová Eva |
|
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
Vekrbauerová Alena |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Místnosti mimo provoz |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
12 |
|
|
|
|
Absc |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
Absc |
Absc |
|
|
|
|
|
20 |
|
|
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
|
Absc |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
|
|
PP 9 |
|
|
|
|
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
|
|
|
|
|
Změny v rozvrzích učitelů |
Beňová Eva |
2 |
přesun <<
|
ZPS |
DDH2 |
25 |
z 4. hod |
3 |
přesun <<
|
ZPS |
DDH2 |
13 |
z 5. hod |
4 |
přesun >> |
ZPS |
DDH2 |
|
na 2. hod |
5 |
přesun >> |
ZPS |
DDH2 |
|
na 3. hod |
6 |
změna
|
OIN |
PS4C |
15 |
|
7 |
přesun <<
|
OIN |
PS4C |
15 |
z 7. hod |
7 |
přesun >> |
OIN |
PS4C |
|
na 7. hod |
|
Berková Eliška |
5 |
supl.
(HNI NEM)
|
ZSP |
DZT2 (S2) |
PP 5 |
dohled |
6 |
supl.
(HNI NEM)
|
ZSP |
DZT2 (S2) |
PP 5 |
dohled |
|
Cintlová Hana |
3 |
supl.
(HNI NEM)
|
ZSP |
DZT2 (S2) |
PP 5 |
do úvazku |
4 |
supl.
(HNI NEM)
|
ZSP |
DZT2 (S2) |
PP 5 |
do úvazku |
|
Horký Pavel |
3 |
supl.
(HRT NEM)
|
ANJ |
PS4A (AJ) |
14 |
dohled |
4 |
supl.
(HRT NEM)
|
ANJ |
PS4A (AJ) |
14 |
dohled |
5 |
změna
|
CJL |
AT1B |
21 |
|
6 |
změna
|
CJL |
AT1B |
21 |
|
|
Janová Jana |
1 |
supl.
(HNI NEM)
|
ZSP |
DZT2 (S2) |
PP 5 |
dohled |
2 |
supl.
(HNI NEM)
|
ZSP |
DZT2 (S2) |
PP 5 |
dohled |
|
Juchelka Jan |
7 |
přesun <<
|
PRL |
DFA1 |
11 |
z 21.3. 10. hod |
8 |
přesun <<
|
PRL |
DFA1 |
11 |
z 21.3. 11. hod |
9 |
navíc
|
PRL |
DFA1 |
11 |
do úvazku |
|
Kafka David |
4 |
supl.
(KRAT OČR)
|
ANJ |
ZL1B (Aj1) |
P21 |
dohled |
4 |
spojeno
(KON NEM)
|
ANJ |
ZL1B (Aj2) |
P21 |
|
|
Lánová Ivana |
9 |
přesun >> |
LEK |
DFA1 |
|
na 18.3. 2. hod |
10 |
přesun >> |
LEK |
DFA1 |
|
na 18.3. 3. hod |
|
Levická Marta |
3 |
přesun >> |
OBN |
ZL3A |
|
na 6. hod |
6 |
přesun <<
|
OBN |
ZL3A |
31 |
z 3. hod |
|
Matyáš Břetislav |
5 |
supl.
(NOVA NEM)
|
ZSP |
DZT3 (S1) |
PP 6 |
přespočetná hod. |
6 |
supl.
(NOVA NEM)
|
ZSP |
DZT3 (S1) |
PP 6 |
přespočetná hod. |
7 |
supl.
(NOVA NEM)
|
ZSP |
DZT3 (S1) |
PP 6 |
přespočetná hod. |
8 |
supl.
(NOVA NEM)
|
ZSP |
DZT3 (S1) |
PP 6 |
přespočetná hod. |
9 |
supl.
(NOVA NEM)
|
ZSP |
DZT3 (S1) |
PP 6 |
přespočetná hod. |
10 |
supl.
(NOVA NEM)
|
ZSP |
DZT3 (S1) |
PP 6 |
přespočetná hod. |
|
Rous Miroslav |
4 |
přesun <<
|
TEV |
ZL3B |
TVM |
z 8. hod |
5 |
přesun <<
|
TEV |
ZL3B |
TVM |
z 9. hod |
8 |
přesun >> |
TEV |
ZL3B |
|
na 4. hod |
9 |
přesun >> |
TEV |
ZL3B |
|
na 5. hod |
|
Říhová Ivana |
4 |
supl.
(NOVA NEM)
|
PRT |
DZT1 |
P24 |
dohled |
|
Řízková Dita |
1 |
přesun >> |
FKL |
DDH2 |
|
na 6. hod |
2 |
přesun >> |
FKL |
DDH2 |
|
na 5. hod |
3 |
přesun >> |
FKL |
DDH2 |
|
na 4. hod |
4 |
přesun <<
|
FKL |
DDH2 |
mim |
z 3. hod |
5 |
přesun <<
|
FKL |
DDH2 |
mim |
z 2. hod |
6 |
přesun <<
|
FKL |
DDH2 |
mim |
z 1. hod |
|
Štursa Jiří |
3 |
supl.
(KRAT OČR)
|
ANJ |
ZL1B (Aj1) |
P24 |
dohled |
3 |
spojeno
(KON NEM)
|
ANJ |
ZL1B (Aj2) |
P24 |
|
|
Vaněčková Hana |
1 |
změna
|
BIS |
ZL1A |
PP 9 |
|
2 |
změna
|
BIS |
ZL1A |
PP 9 |
|
|
Vekrbauerová Alena |
3 |
přesun <<
|
PSY1 |
ZL4B |
P26 |
z 20.3. 6. hod |
|
Zahálka Luděk |
2 |
přesun >> |
ANJ |
ZL3A (Aj2) |
|
na 4. hod |
4 |
přesun <<
|
ANJ |
ZL3A (Aj2) |
P26 |
z 2. hod |
5 |
přesun <<
|
ZEM |
ZL1B |
P26 |
z 7. hod |
7 |
přesun >> |
ZEM |
ZL1B |
|
na 5. hod |
|
Zoubková Miroslava |
2 |
přesun <<
|
PSK |
DFA1 |
PP 8 |
z 18.3. 4. hod |
|
Změny v rozvrzích tříd |
AT1A |
5 |
ANJ |
|
|
odpadá |
|
(KRAT) |
6 |
ANJ |
|
|
odpadá |
|
(KRAT) |
|
AT1B |
5 |
CJL |
|
21 |
změna |
HOP |
|
6 |
CJL |
|
21 |
změna |
HOP |
|
|
AT4A |
|
LA4 |
3 |
MAT |
|
|
odpadá |
|
(NOV) |
5 |
ANJ |
Aj |
|
odpadá |
|
(KON) |
6 |
ANJ |
Aj |
|
odpadá |
|
(KON) |
9 |
NEJ |
Bj |
|
odpadá |
|
(KOH) |
|
PS4A |
3 |
ANJ |
AJ |
14 |
supluje |
HOP |
(HRT) |
4 |
ANJ |
AJ |
14 |
supluje |
HOP |
(HRT) |
|
PS4C |
6 |
OIN |
|
15 |
změna |
BEN |
|
7 |
OIN |
|
15 |
přesun << |
BEN |
z 7. hod |
7 |
OIN |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 7. hod |
9 |
NEJ |
Bj |
|
odpadá |
|
(KOH) |
|
ZL1A |
1 |
BIS |
|
PP 9 |
změna |
VAN |
|
2 |
BIS |
|
PP 9 |
změna |
VAN |
|
|
ZL1B |
1 |
MAT |
|
|
odpadá |
|
(NOV) |
2 |
MAT |
|
|
odpadá |
|
(NOV) |
3 |
ANJ |
Aj1 |
P24 |
supluje |
ŠTR |
(KRAT) |
3 |
ANJ |
Aj2 |
P24 |
spojí |
ŠTR |
(KON) |
4 |
ANJ |
Aj1 |
P21 |
supluje |
KAF |
(KRAT) |
4 |
ANJ |
Aj2 |
P21 |
spojí |
KAF |
(KON) |
5 |
ZEM |
|
P26 |
přesun << |
ZAH |
z 7. hod |
5 |
FYZ |
|
|
odpadá |
|
(KOF) |
6 |
FYZ |
|
|
odpadá |
|
(KOF) |
7 |
ZEM |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 5. hod |
|
ZL2A |
1 |
FYZ |
|
|
odpadá |
|
(KOF) |
2 |
FYZ |
|
|
odpadá |
|
(KOF) |
|
ZL3A |
2 |
ANJ |
Aj2 |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 4. hod |
3 |
OBN |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 6. hod |
4 |
ANJ |
Aj2 |
P26 |
přesun << |
ZAH |
z 2. hod |
4 |
BIS |
|
|
odpadá |
|
(EJEM) |
5 |
BIS |
|
|
odpadá |
|
(EJEM) |
6 |
OBN |
|
31 |
přesun << |
LEV |
z 3. hod |
6 |
BIS |
|
|
odpadá |
|
(EJEM) |
|
ZL3B |
4 |
TEV |
|
TVM |
přesun << |
ROM |
z 8. hod |
4 |
MAT |
|
|
odpadá |
|
(NOV) |
5 |
TEV |
|
TVM |
přesun << |
ROM |
z 9. hod |
5 |
MAT |
|
|
odpadá |
|
(NOV) |
8 |
TEV |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 4. hod |
9 |
TEV |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 5. hod |
|
ZL4B |
3 |
PSY1 |
|
P26 |
přesun << |
VEK |
z 20.3. 6. hod |
3 |
FYZ |
|
|
odpadá |
|
(KOF) |
4 |
FYZ |
|
|
odpadá |
|
(KOF) |
9 |
NEJ |
Bj |
|
odpadá |
|
(KOH) |
|
DDH2 |
1 |
FKL |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 6. hod |
2 |
ZPS |
|
25 |
přesun << |
BEN |
z 4. hod |
2 |
FKL |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 5. hod |
3 |
ZPS |
|
13 |
přesun << |
BEN |
z 5. hod |
3 |
FKL |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 4. hod |
4 |
FKL |
|
mim |
přesun << |
EŘÍZ |
z 3. hod |
4 |
ZPS |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 2. hod |
5 |
FKL |
|
mim |
přesun << |
EŘÍZ |
z 2. hod |
5 |
ZPS |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 3. hod |
6 |
FKL |
|
mim |
přesun << |
EŘÍZ |
z 1. hod |
|
DFA1 |
2 |
PSK |
|
PP 8 |
přesun << |
ZOU |
z 18.3. 4. hod |
7 |
PRL |
|
11 |
přesun << |
EJUC |
z 21.3. 10. hod |
8 |
PRL |
|
11 |
přesun << |
EJUC |
z 21.3. 11. hod |
9 |
PRL |
|
11 |
navíc |
EJUC |
|
9 |
LEK |
|
|
přesun >> |
|
na 18.3. 2. hod |
10 |
LEK |
|
|
přesun >> |
|
na 18.3. 3. hod |
|
DFA3 |
1 |
VCI |
|
|
odpadá |
|
(EPRU) |
2 |
VCI |
|
|
odpadá |
|
(EPRU) |
3 |
VCI |
|
|
odpadá |
|
(EPRU) |
|
DZT1 |
4 |
PRT |
|
P24 |
supluje |
ŘÍH |
(NOVA) |
|
DZT2 |
0 |
ZSP |
S2 |
|
odpadá |
|
(HNI) |
1 |
ZSP |
S2 |
PP 5 |
supluje |
JAN |
(HNI) |
2 |
ZSP |
S2 |
PP 5 |
supluje |
JAN |
(HNI) |
3 |
ZSP |
S2 |
PP 5 |
supluje |
ECIN |
(HNI) |
4 |
ZSP |
S2 |
PP 5 |
supluje |
ECIN |
(HNI) |
5 |
ZSP |
S2 |
PP 5 |
supluje |
BER |
(HNI) |
6 |
ZSP |
S2 |
PP 5 |
supluje |
BER |
(HNI) |
|
DZT3 |
5 |
ZSP |
S1 |
PP 6 |
supluje |
MAT |
(NOVA) |
6 |
ZSP |
S1 |
PP 6 |
supluje |
MAT |
(NOVA) |
7 |
ZSP |
S1 |
PP 6 |
supluje |
MAT |
(NOVA) |
8 |
ZSP |
S1 |
PP 6 |
supluje |
MAT |
(NOVA) |
9 |
ZSP |
S1 |
PP 6 |
supluje |
MAT |
(NOVA) |
10 |
ZSP |
S1 |
PP 6 |
supluje |
MAT |
(NOVA) |
|
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou
ZL 1A BIScv. sk.B 1. - 2. hod, PP 9